Strona Główna / Polimery

Polimery BDC to produkty o wszechstronnym zastosowaniu. Jako substancja chemiczna, którą cechuje duża masa cząsteczkowa, składa się z powtarzających się jednostek zwanych merami. Ze względu na pochodzenie dzielące się na naturalne, syntetyczne i modyfikowane, polimery BDC wykorzystywane są jako budulec tworzyw sztucznych i składniki produktów chemicznych.

Polimery BDC


W wiertnictwie

Dodatki do płynów wiertniczych

Produkty polimerowe BDC rozwijały się wraz z historią i doświadczeniem firmy. Obecnie to grupa środków w pełni kompatybilnych ze sobą, która zapewnia efektywne działanie systemu płuczkowego. Wśród dodatków do płynów wiertniczych znajdują się: zagęstniki, środki powierzchniowo czynne, flokulanty oraz inhibitory,

Sprawdź ofertę
W produkcji i technologii oczyszczania wody

Flokulanty anionowe i kationowe

Dostarczamy materiały do flokulacji fazy stałej w różnego rodzaju zawiesinach, np. w procesowanych materiałach ilastych. Idealnie sprawdzają się podczas procesu oczyszczania różnego rodzaju zawiesin, gdzie agregacja cząstek jest zjawiskiem bardzo pożądanym, m.in. na stacjach flokulacyjnych i w oczyszczalniach ścieków.

Sprawdź ofertę
Polimerowe dodatki do produkcji

Extendery do produkcji bentonitów

Środki, które oferujemy, pozwalają zwiększyć parametry reologiczne bentonitów już na etapie przygotowywania surowca. Dobrze mieszają się z materiałem, są stabilne i ekonomiczne w użyciu.

Sprawdź ofertę
Do produkcji kabli

Granulaty PCW

W BDC dostarczamy mieszanki PCW o określonych przez klienta parametrach. Gotowe produkty cechuje zdefiniowana ognioodporność, elastyczność i inne cechy pożądane przy produkcji gotowego wyrobu. Mamy doświadczenie w doborze odpowiednich materiałów nawet dla najbardziej wymagających obszarów przemysłu – wydobywczego, transportu, automotive.

Sprawdź ofertę

Sprawdź nasze pozostałe produkty