HDD i mikrotunelowanie

Strona Główna / produkty

W naszej ofercie dostępne są wysokowydajne produkty bentonitowe dla małego i średniego HDD. Oferujemy system All-In-One Bag, który pozwala na regulowanie parametrami płynu wiertniczego poprzez zmianę koncentracji produktu na 1m³ wody. Posiadamy materiały dla wielkośrednicowych przewiertów HDD, Mikrotunelingu i Direct Pipe. Dostarczamy systemy płuczkowe o wysokiej zawartości fazy stałej – całkowicie kompatybilne z polimerami pozwalającymi regulować parametry i osiągać właściwą krzywą przepływu płuczki w otworze. Wśród asortymentu BDC znajdują się: Swelltonite HQ, Swellgel Plus, Swellgel, Swellgel MA, Swellgel PF.

Bentonity BDC


Dodatki do płuczek bentonitowych

Polimery


Stosowany przez BDC system płuczkowy opiera się na materiałach, które pozwalają uzyskiwać odpowiednie do warunków gruntowych właściwości płynu wiertniczego. W naszej ofercie znajdują się polimery zwiększające lepkość płuczek, inhibitory pęcznienia skał ilastych, środki powierzchniowo czynne, reduktory filtracji, środki smarne oraz środki specjalne.

Sprawdź ofertę
W trosce o środowisko

Ekologiczne środki smarne

Posiadamy całkowicie neutralne środowiskowo środki smarne pochodzenia naturalnego, które w połączeniu z bentonitem Swellgel PF (Polymer), tworzą idealną bazę do prowadzenia prac wiertniczych całkowicie bezpiecznych dla środowiska naturalnego.

Sprawdź ofertę

Sprawdź produkty dla pozostałych branż